Wielka opowieść. Historia biblijna dla dzieci

Wielka opowieść. Historia biblijna dla dzieci

Opowieść dla dzieci, która ukaże im (a może też niektórym dorosłym), że Biblia od początku do końca mówi o Jednym i Tym Samym Bogu i o jednym przesłaniu od Boga dla ludzi. Wspaniała okazja do opowiadania dzieciom o miłości, odpowiedzialności, sprawiedliwości i łasce. Bardzo dobra okazja do "czynienia uczniami we własnym domu".

Więcej szczegółów


75,00 zł brutto

9 dostępnych

"Wielka opowieść" to szczególne przedstawienie Biblii dla dzieci od pierwszych wydarzeń w ogrodzie Eden aż po wydarzenia zapowiadane przez apostoła Jana w Księdze Objawienia.

Poznajemy w niej Boga jako troskliwego Stwórcę, który pomimo niewierności człowieka pozostaje wierny i składa obietnicę ratunku i błogosławieństwa. Jej spełnienie dokonuje się wraz z przyjściem na świat Jezusa Chrystusa, który umiera na krzyżu i zmartwychwstaje, i który panować będzie na wieki.

"Wielka opowieść" daje naszym dzieciom wspaniałą możliwość zrozumienia tego, że Biblia ma tak naprawdę jedno przesłanie. Jest to miłość i panowanie Jezusa Chrystusa, na które mamy z wdzięcznością odpowiadać wiarą i posłuszeństwem.

Lektura "Wielkiej opowieści" to dla dzieci pełna ekspresji opowieść o wspaniałym Bogu, a dla rodziców okazja do przemyślenia i przedstawienia swojej wiary. Bardzo dobra okazja do "czynienia uczniami we własnym domu".

 

oprawa: twarda
format: 235x240 mm
objętość: 456 stron
rok wydania: 2012
  

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.