Dlaczego mamy ufać Biblii? - Greg Gilbert
search
  • Dlaczego mamy ufać Biblii? - Greg Gilbert
  • Dlaczego mamy ufać Biblii? - Greg Gilbert - tył

Dlaczego mamy ufać Biblii? - Greg Gilbert

19,99 zł
Brutto

Skoro tę książkę poleca Josh MacDowell, to chyba warto się ją przeczytać, by dowiedzieć się "dlaczego warto ufać Biblii".

Ilość
Obecnie brak na stanie

Bardziej niż kiedykolwiek w historii dziejów chrześcijanie po­winni się dziś nauczyć, w jaki sposób mogą bronić prawdy Sło­wa Bożego w świecie coraz bardziej wrogim Biblii. W tej książ­ce, przeznaczonej zarówno dla chrześcijan, jak i niechrześcijan, Gilbert przedstawia przekonujące argumenty, które przemawiają za wiarygodnością Biblii – wyposażając wierzących w narzędzia przydatne podczas konfrontacji ze sceptykami.
Josh McDowell, apologeta, pisarz i mówca

Greg Gilbert jest przyjaznym, przekonującym przewodnikiem na tej tak ważnej ścieżce prowadzącej do zaufania Biblii. W zdumiewająco prosty i skuteczny sposób, opierając się na zdrowym rozsądku, przeplata wiele złożonych argumentów, które przemawiają na rzecz wiarygodności Pisma Świętego jako dokumentu historycznego. Dla osób, które badają Biblię – a także dla tych, którzy uwielbiają się nią dzielić – książka ta jest jak światło padające na ścieżkę, pozwalając nie tylko na trzeźwe myślenie o Piśmie Świętym, ale także na spotkanie ze zmartwychwstałym Chrystusem.
Kathleen B. Nielson, dyrektor inicjatyw kobiecych, The Gospel Coalition

Twarda okładka
Ilość stron: 160 str.

2020-12-01
Nowy produkt

Zobacz także