Dlaczego mamy ufać Biblii? - Greg Gilbert
search
  • Dlaczego mamy ufać Biblii? - Greg Gilbert
  • Dlaczego mamy ufać Biblii? - Greg Gilbert - tył

Dlaczego mamy ufać Biblii? - Greg Gilbert

19,99 zł
Brutto

Skoro tę książkę poleca Josh MacDowell, to chyba warto się ją przeczytać, by dowiedzieć się "dlaczego warto ufać Biblii".

Ilość
Obecnie brak na stanie

100% bezpieczne płatności

Bardziej niż kiedykolwiek w historii dziejów chrześcijanie po­winni się dziś nauczyć, w jaki sposób mogą bronić prawdy Sło­wa Bożego w świecie coraz bardziej wrogim Biblii. W tej książ­ce, przeznaczonej zarówno dla chrześcijan, jak i niechrześcijan, Gilbert przedstawia przekonujące argumenty, które przemawiają za wiarygodnością Biblii – wyposażając wierzących w narzędzia przydatne podczas konfrontacji ze sceptykami.
Josh McDowell, apologeta, pisarz i mówca

Greg Gilbert jest przyjaznym, przekonującym przewodnikiem na tej tak ważnej ścieżce prowadzącej do zaufania Biblii. W zdumiewająco prosty i skuteczny sposób, opierając się na zdrowym rozsądku, przeplata wiele złożonych argumentów, które przemawiają na rzecz wiarygodności Pisma Świętego jako dokumentu historycznego. Dla osób, które badają Biblię – a także dla tych, którzy uwielbiają się nią dzielić – książka ta jest jak światło padające na ścieżkę, pozwalając nie tylko na trzeźwe myślenie o Piśmie Świętym, ale także na spotkanie ze zmartwychwstałym Chrystusem.
Kathleen B. Nielson, dyrektor inicjatyw kobiecych, The Gospel Coalition

Twarda okładka
Ilość stron: 160 str.

2020-12-01
Nowy produkt

Zobacz także