Charyzmatycy - John MacArthur Jr.
search
  • Charyzmatycy - John MacArthur Jr.

Charyzmatycy - John MacArthur Jr.

10,00 zł
Brutto

Autor starając się przebić przez gąszcz poruszonych w książce zagadnień, wskazuje na potrzebę duchowego zrównoważenia, uwolnienia się z naszych własnych, ludzkich, nie ugruntowanych na Piśmie Świętym, przekonań. Do końca tę książkę przeczyta ten, kto rzeczywiście szuka prawdy, ma odwagę badać swe przekonania i zrezygnować z tych elementów swojej wiary, które nie są w zupełnej zgodzie ze Słowem.

Ilość

Ze wstępu:

W ostatnich latach pojawiło się w naszych kraju wiele książek, których autorzy reprezentują charyzmatyczny nurt chrześcijaństwa. Szerokiego rozgłosu nabrało głoszenie potrzeby spektakularnych przejawów mocy Ducha Świętego. Tylko takie Jego działanie ma być autentyczne i tylko ono jest jedynym środkiem na odnowę w Kościele. (...)

Autor starając się przebić przez gąszcz poruszonych w książce zagadnień, wskazuje na potrzebę duchowego zrównoważenia, uwolnienia się z naszych własnych, ludzkich, nie ugruntowanych na Piśmie Świętym, przekonań. Do końca tę książkę przeczyta ten, kto rzeczywiście szuka prawdy, ma odwagę badać swe przekonania i zrezygnować z tych elementów swojej wiary, które nie są w zupełnej zgodzie ze Słowem Bożym.


format: 110x165 mm
objętość: 299 stron
rok wydania: 1987

Uwagi do książek z kategorii ANTYKWARIAT: jak na antykwariat przystało sprzedawane tu przez nas książki mogą nosić ślady czasu, gdyż część z nich jest starsza niż Internet. Innymi słowy, brzegi stron mogą być lekko zakurzone, oprawy nieznacznie zarysowane, a krawędzie stron i okładek nieco wytarte.

25 Przedmioty
2020-12-01
Używane

Zobacz także