Charyzma czy charyzmania? - Chuck Smith
search
  • Charyzma czy charyzmania? - Chuck Smith

Charyzma czy charyzmania? - Chuck Smith

11,00 zł
Brutto

Książka wskazuje na występujące w dzisiejszym Kościele różne nadużycie odnośnie działania darów Ducha. Wiele z tych zjawisk uważa się za autentyczne działanie Ducha, jednak jest to wywyższanie „ciała”. Coraz bardziej rozpowszechnia się w chrześcijaństwie ruch polegający na emocjach.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Książka wskazuje na występujące w dzisiejszym Kościele różne nadużycie odnośnie działania darów Ducha. Wiele z tych zjawisk uważa się za autentyczne działanie Ducha, jednak jest to wywyższanie „ciała”. Coraz bardziej rozpowszechnia się w chrześcijaństwie ruch polegający na emocjach.3

Charyzma czy charyzmania to zrównoważone, biblijne spojrzenie na osobę i działanie Ducha Świętego. Rozważymy, jak Duch Święty funkcjonuje w życiu wierzącego, w Kościele i na świecie.


format: 145x200 mm
objętość: 116 stron
rok wydania: 1990

Uwagi do książek z kategorii ANTYKWARIAT: jak na antykwariat przystało sprzedawane tu przez nas książki mogą nosić ślady czasu, gdyż część z nich jest starsza niż Internet. Innymi słowy, brzegi stron mogą być lekko zakurzone, oprawy nieznacznie zarysowane, a krawędzie stron nieco wytarte.

2020-12-01
Używane

Zobacz także