Komentarz MacArthura do Nowego Testamentu
search
  • Komentarz MacArthura do Nowego Testamentu

(książka) Komentarz MacArthura do Nowego Testamentu

119,90 zł
Brutto

Nowy Testament był nadrzędnym przedmiotem pracy Johna Macarthura przez ponad trzydzieści pięć lat jego służby. Komentarz MacArthura do Nowego Testamentu to owoc całości prac autora zebrany w jednym tomie, objaśniający tekst fragment po fragmencie, zdanie po zdaniu. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

100% bezpieczne płatności

Uwaga! Z powodu częstych pomyłek przy zakupie tej pozycji podkreślamy, że to jest książka w twardej oprawie, a nie e-book. E-booki są dostępne w naszym sklepie - proszę wybrać kategorię FORMATY ELEKTRONICZNE.

 

Nowy Testament był nadrzędnym przedmiotem pracy Johna Macarthura przez ponad trzydzieści pięć lat jego służby. Komentarz MacArthura do Nowego Testamentu to owoc całości prac autora zebrany w jednym tomie, objaśniający tekst fragment po fragmencie, zdanie po zdaniu. Ten zwarty komentarz skupia się przede wszystkim na trudnych fragmentach oraz słowach kluczowych. Zaplanowano by był on odpowiednim narzędziem referencyjnym oddającym zarówno ogólny zarys całego Nowego Testamentu w skondensowanym formacie jak i dodatkową pomocą dotyczącą wyjątkowo zawiłych wersetów.

 

To jednotomowe wydanie nie jest ani zbyt skomplikowane ani nie posiada zbyt wielu technicznych wyrażeń. Zostało stworzone zarówno dla ludzi wierzących od niedawna jak i wprawionych znawców Pisma. Jest to niezastąpione źródło towarzyszące czytaniu, studiowaniu a nawet nauczaniu Nowego Testamentu.

 

WALORY:

Krótkie noty dotyczące autorów, dat powstania oraz tła historycznego każdej z ksiąg Nowego Testamentu

Szczegółowe konspekty każdej z ksiąg

Harmonijne przedstawienie Ewangelii spisanych przez Apostołów

Boczne tabele z wyjaśnieniami kluczowych wyrażeń, wykresami oraz mapami

Sugestie do dalszego czytania

 

JOHN MACARTHUR – nauczyciel i pastor kościoła Grace Community Church mieszczącego się w Sun Valley w Kalifornii. Rektor Uczelni The Master’s College oraz Seminarium. Jest autorem ponad stu pięćdziesięciu książek, w tym wielu bestsellerów. Jego popularne nauczanie o charakterze ekspozycyjnym można usłyszeć codziennie w międzynarodowych audycjach radiowych kanału Grace to You. Pastor MacArthur wraz z żoną Patricią mieszkają w Canyon Country w Kalifornii.

2020-12-01
Nowy produkt

Zobacz także