Wielka opowieść. Historia biblijna dla dzieci
search
  • Wielka opowieść. Historia biblijna dla dzieci

Wielka opowieść. Historia biblijna dla dzieci

75,00 zł
Brutto

Opowieść dla dzieci, która ukaże im (a może też niektórym dorosłym), że Biblia od początku do końca mówi o Jednym i Tym Samym Bogu i o jednym przesłaniu od Boga dla ludzi. Wspaniała okazja do opowiadania dzieciom o miłości, odpowiedzialności, sprawiedliwości i łasce. Bardzo dobra okazja do "czynienia uczniami we własnym domu".

Ilość
Obecnie brak na stanie

"Wielka opowieść" to szczególne przedstawienie Biblii dla dzieci od pierwszych wydarzeń w ogrodzie Eden aż po wydarzenia zapowiadane przez apostoła Jana w Księdze Objawienia.

Poznajemy w niej Boga jako troskliwego Stwórcę, który pomimo niewierności człowieka pozostaje wierny i składa obietnicę ratunku i błogosławieństwa. Jej spełnienie dokonuje się wraz z przyjściem na świat Jezusa Chrystusa, który umiera na krzyżu i zmartwychwstaje, i który panować będzie na wieki.

"Wielka opowieść" daje naszym dzieciom wspaniałą możliwość zrozumienia tego, że Biblia ma tak naprawdę jedno przesłanie. Jest to miłość i panowanie Jezusa Chrystusa, na które mamy z wdzięcznością odpowiadać wiarą i posłuszeństwem.

Lektura "Wielkiej opowieści" to dla dzieci pełna ekspresji opowieść o wspaniałym Bogu, a dla rodziców okazja do przemyślenia i przedstawienia swojej wiary. Bardzo dobra okazja do "czynienia uczniami we własnym domu".

 

oprawa: twarda
format: 235x240 mm
objętość: 456 stron
rok wydania: 2012
  

2020-12-01
Nowy produkt