Dążąc do celu - [red.] Mateusz Wichary
search
  • Dążąc do celu - [red.] Mateusz Wichary

Dążąc do celu - [red.] Mateusz Wichary

30,00 zł
Brutto

Wyjątkowa książka, której pełny tytuł brzmi "Dążąc do celu. 10 lat Centrum Edukacji Liderów w wybranych faktach i materiałach". Tytuł wiele wyjaśnia, ale zawartość książki daleko wykracza poza obietnicę wynikającą z tytułu. Bardzo cenna pozycja dla każdego, kto chce rozwijać się w służbie.

Ilość

Wyjątkowa pozycja wydana w niewielkim nakładzie przy okazji obchodów 10-lecia Centrum Edukacji Liderów. Jej wyjątkowość - poza małym nakładem - wynika przynajmniej z trzech powodów.

Po pierwsze jest to solidna porcja praktycznych porad przydatnych dla osób będących liderami w Kościele lub dla osób szkolących się do takiej posługi niezależnie od jej charakteru (począwszy od przyszłych pastorów przez liderów służb, a skończywszy na osobach prowadzących innych wierzących w ich duchowym wzroście). Praktyczność tej pozycji trudno przecenić, gdyż wśród jej autorów są osoby, które od lat służąc jako liderzy w Kościele szkoląc kolejne pokolenia do służby Bogu i ludziom.

Po drugie jest to książka bardzo mocno osadzona biblijnie, a w poszczególnych artykułach widać zamiłowanie ich autorów do Słowa Bożego i do praktycznego wprowadzania go w życiu swoim i podopiecznych.

Po trzecie wyjątkowość tej publikacji wynika także z jej charakteru jako pewnego podsumowania dekady działania Centrum Edukacji Liderów. Szczególnie widać to w pierwszej części tej książki, którą stanowi krótkie przypomnienie idei programu oraz jego historii. Druga część to właśnie zbiór artykułów przygotowanych na podstawie wybranych materiałów prezentowanych podczas zjazdów CEL w minionych latach, a dobranych pod kątem przydatności w kształtowaniu przywództwa. Jak dotąd te artykuły nie były publikowane pod jednym tytułem, co wydaje się zwiększać atrakcyjność „Dążąc do celu”.

Książka pod redakcją Mateusza Wicharego zawiera teksty Daniela Trusiewicza, Wojciecha Kowalewskiego, Richarda Blake'a, Włodzimierza Tasaka, Janusza Kucharczyka, Bobba Biehla, Zbyszka Sobczaka, Roberta Miksy, Andrzeja Seweryna i Mateusza Wicharego.

ISBN: 978-83-86586-46-2
objętość: 266 stron
rok wydania: 2016

35 Przedmioty
2020-12-01
Nowy produkt