Pytania zmieniające życie
search
  • Pytania zmieniające życie

Pytania zmieniające życie - Wojciech Kowalewski

39,90 zł
Brutto

Co sprawia, że jedni żyją pełnią życia, a inni nie? Co jest źródłem spełnienia w życiu?

Ilość
Obecnie brak na stanie

Co sprawia, że jedni żyją pełnią życia, a inni nie? Co jest źródłem spełnienia w życiu?

W wirze codzienności łatwo jest ślizgać się po powierzchni bez wnikania głębiej w stan swojego serca. Pędzimy w biegu niekończących się rzeczy do zrobienia, spotkań do odbycia, agend do wypełnienia. W całej tej intensywności każdy z nas miewa chwile refleksji: Na czym polega życie? Praca. Jedzenie. Spotkania. Sen. Chwila przerwy, może jakaś dobra książka… i powrót do wiru?

A gdyby tak zatrzymać się i na nowo wsłuchać w cichy głos swojego serca?

W każdej podróży, aby dotrzeć do celu, potrzebna jest mapa. Dr Wojciech Kowalewski w inspirujący sposób zachęca Czytelnika do podróży w głąb serca. Na mapę serca składają się: Tożsamość, Powołanie i Działanie. W skrócie można ten schemat wyrazić w następujący sposób: Z tego, kim jesteś, wynika twoje wyjątkowe zadanie, które masz do wykonania w świecie.

Gotowy do podróży? Zapnij pasy. Startujemy!

notka z okładki

 

Kocham Polskę i Polaków i zawsze wspaniale jest odwiedzać tę część świata. Naszym partnerem tutaj jest dr Wojciech Kowalewski i Instytut Rozwoju Złote Jabłko. Jest on liderem z wielką wizją, któremu z łatwością przychodzi dzielenie się swoją pasją i entuzjazmem z innymi. Znając jego serce wierzę, że ta książka będzie wspaniałym narzędziem odkrywania twojego celu życiowego i powołania. Serdecznie polecam!
Nick Vujicic, mówca motywacyjny, autor bestsellera Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

Przywództwo polega na tym, że wiesz co zrobić dalej, że wiesz, dlaczego jest to istotne i wiesz jakie środki zastosowa, aby zaspokoić ujawnione potrzeby. Dr Wojciech Kowalewski jest liderem, który dobrze zna swoje co, dlaczego i jak oraz potrafi się tym w umiejętny sposób dzielić z innymi. Dlatego z przekonaniem polecam "Pytania zmieniające życie".
Bobb Biehl, Executive Mentor, autor fenomenalnej książki "Pytania, które warto zadawać"

Wojtek z uśmiechem na ustach, pasją i oddaniem angażuje się w działania odpowiadające istotnym potrzebom wielu ludzi. Coraz więcej osób potrzebuje nadać własnemu życiu sens i znaczenie. W tym zakresie wiele wskazówek może udzielić Instytut Rozwoju Złote Jabłko, pomagając określić własne powołanie, priorytety i motywacje. Zadawanie pytań dużo bardziej inspiruje ludzi i o wiele więcej uczy, niż głoszenie swoich przekonań i dawanie gotowych rozwiązań.
Krzysztof Jędrzejewski, Przewodniczący rady nadzorczej Mostostal Zabrze

2020-12-01
Nowy produkt