INNY OGIEŃ - JOHN MACARTHUR
search
  • INNY OGIEŃ - JOHN MACARTHUR

Inny ogień - John MacArthur

24,99 zł
Brutto

Czy to, że ktoś ma gorliwość dla Boga, a wręcz ogień w sobie dla Niego oznacza zawsze, że oddaje Mu cześć we właściwy sposób?

Ilość
Obecnie brak na stanie

100% bezpieczne płatności

Czy to, że ktoś ma gorliwość dla Boga, a wręcz ogień w sobie dla Niego oznacza zawsze, że oddaje Mu cześć we właściwy sposób?

John MacArthur to pastor Grace Community Church w Kalifornii od 1969 r. (został tam pastorem w wieku 30 lat), autor ponad 150 publikacji sprzedanych dotąd w kilku milionach kopii oraz poważany teolog i zagorzały zwolennik kaznodziejstwa ekspozycyjnego.

MacArthur dostrzega ogień dla Boga w ruchu charyzmatycznym, ale twierdzi. że w większości nie jest to ogień Boży, ale właśnie "inny ogień" (ang. Strange fire, dosł. dziwny ogień). Książka z miejsca stała się kontrowersyjna wśród chrześcijan - zachęcamy do lektury i wyrobienia sobie własnego zdania.

 

ISBN: 978-83-952111-1-9
format: 165x210
stron: 265
oprawa: miękka


Uwaga od Wydawcy:
Książka nie zawiera wszystkich przypisów i części redakcji. Natomiast czyta się dobrze w języku polskim i niezależne opinie obecnych czytelników są bardzo pozytywne. Wkrótce przypisy będą udostępnione na stronie amorveritatis.pl. Kupno tej książki w cenie 25zł nie upoważnia do darmowej kopii II wydania, kiedy się ukaże na rynku. Cena II wydania będzie wyższa.
Pełne oświadczenie Wydawcy na stronie amorveritatis.pl

2020-12-01
Nowy produkt

Zobacz także