Uczniostwo - Mark Dever - przód okładki
search
  • Uczniostwo - Mark Dever - przód okładki
  • Uczniostwo - Mark Dever - tył okładki

Uczniostwo - Mark Dever

19,99 zł
Brutto

Uczniostwo to słowo bardzo popularne w ostatnich latach w ewangelicznym chrześcijaństwie. Ale co to właściwie znaczy?

Ilość
Obecnie brak na stanie

100% bezpieczne płatności

Uczniostwo to słowo bardzo popularne w ostatnich latach w ewangelicznym chrześcijaństwie. Warto więc przyjrzeć się co ono oznacza, a czego już nie.

Jeśli chcesz przejść na nowy poziom życia duchowego i przy­wództwa, to poświęć czas, aby przeczytać tę książkę. Jest ona nie tylko biblijna, ale praktyczna i zrozumiała. Od innych książek odróżnia ją nacisk na lokalny kościół i jego rolę w uczeniu innych. Przeczytaj ją i podziel się nią z innymi.
Ronnie Floyd, przewodniczący Południowej Konwencji Baptystów,

 

Ta książka przekonuje, napomina i poucza naśladowców Chry­stusa o powołaniu ich do poświęcenia życia prowadzeniu innych w uczniostwie. Ukazuje także w serdeczny sposób praktyczne przykłady tego wezwania w życiu pastora i jego zboru. Mark De­ver zabiera nas do Pisma Świętego i zakorzenia nas w kościele, ze szczególnym uwzględnieniem przywódców kościoła, nie za­pominając przy tym, żeby poświęcić uwagę całemu kościołowi. To brzmi sensownie, ponieważ musimy sobie przypominać, że proces prowadzenia innych w uczniostwie jest ewidentnym i radosnym powołaniem każdego wierzącego.
Kathleen B. Nielson, dyrektor Inicjatyw Kobiet w organizacji The Gospel Coalition


Oprawa twarda
140 stron

2020-12-01
Nowy produkt

Zobacz także