Starsi w kościele - Jeramie Rinne
search
  • Starsi w kościele - Jeramie Rinne
  • Starsi w kościele - Jeramie Rinne - tył

Starsi w kościele - Jeramie Rinne

19,99 zł
Brutto

Temat starszych w Kościele lokalnym jest różnie rozumiany w różnych środowiskach. Nic dziwnego, że w serii "9 Marks" ukazała się książka pomagająca zrozumieć biblijną perspektywę na kolektywne przywództwo lokalnego zboru.

Ilość
Obecnie brak na stanie

100% bezpieczne płatności

Temat starszych w Kościele lokalnym jest różnie rozumiany w różnych środowiskach. Nic dziwnego, że w książce "Dziewięć cech zdrowego Kościoła" był poświęcony temu cały rozdział, a w serii "9 Marks" ukazała się książka pomagająca zrozumieć biblijną perspektywę na kolektywne przywództwo lokalnego zboru.

 

Przywództwo, jak każdy inny dar Ducha, służy zbudowaniu cia­ła Chrystusa. Paweł, pisząc do Tytusa, jasno dał do zrozumienia, że dopóki nie zostanie ustanowione odpowiednie przywództwo w kościele, będzie panował nieporządek. Przyczyną większości nie­rozwiązanych problemów w życiu kościoła jest niesprawne przy­wództwo. Jeramie Rinner wydobywa z Biblii to, co mówi ona na temat tożsamości i działania starszego w kościele lokalnym. Czyni to w świeży i jasny sposób, który jest zarazem bardzo pomocny. Na wspólnej lekturze tej książki mogą skorzystać starsi; będzie też pomocą dla zgromadzenia w modlitwie i wsparciu dla swoich przywódców, aby ich praca była radością, a nie brzemieniem.
Alistair Begg, pastor przełożony Parkside Church w Cleveland, OhioOprawa twarda
140 stron

2020-12-01
Nowy produkt

Zobacz także