Kim jest Jezus? - Greg Gilbert
search
  • Kim jest Jezus? - Greg Gilbert
  • Kim jest Jezus? - Greg Gilbert - tył

Kim jest Jezus? - Greg Gilbert

19,99 zł
Brutto

Jezus zapytał swoich uczniów: „Za kogo mnie uważacie?”. Jest to pytanie, na które musi odpowiedzieć każdy z nas. Świetna książka ze świetnej serii "9 Marks".

Ilość
Obecnie brak na stanie

100% bezpieczne płatności

Jezus zapytał swoich uczniów: „Za kogo mnie uważacie?”. Jest to pytanie, na które musi odpowiedzieć każdy z nas. Greg Gilbert w niezwykle przystępny i treściwy sposób wydobywa ze stron Pisma Świętego prawdę wynikającą ze stwierdzeń, które Chrystus wypowiedział o sobie samym. Lektura obowiązkowa zarówno dla chrześcijanina, jak i dla osoby poszukującej.
Jim Daly, prezes organizacji Focus on the Family

Książka ta, napisana oczywiście z perspektywy chrześcijańskiej, uprzejmie i z szacunkiem odnosząca się również do wątpiących, pozwoli ci dokładnie rozważyć, kim jest Jezus. Gilbert rzuca w niej nowe światło na znane sceny, łącząc fakty z ich znaczeniem. Dzieło jest przemyślane, a równocześnie proste i pełne pięknej, biblijnej teologii. Czytelniku, masz przed sobą zaproszenie do osobistego poznania Jezusa.
Mark Dever, pastor przełożony kościoła Capitol Hill Baptist Church w Waszyngtonie, prezes organizacji 9Marks

Zawsze rozglądam się za krótką i zrozumiałą książką na temat życia Jezusa, którą mógłbym wręczyć osobie naprawdę chcącej dowiedzieć się, kim On jest i co czynił. To właśnie odnalazłem w publikacji Kim jest Jezus? Greg Gilbert ma rację: „Historia Jezusa nie jest historią dobrego człowieka. Jest historią pretendenta do tronu”. Rozważ dowody przedstawione na kartach tego dzieła, a przekonasz się, dokąd cię zaprowadzą.
Daniel L. Akin, rektor Southeastern Baptist Theological Seminary

140 stron
Oprawa twarda

2020-12-01
Nowy produkt

Zobacz także