Zdrowa nauka - Bobby Jamieson
search
  • Zdrowa nauka - Bobby Jamieson
  • Zdrowa nauka - Bobby Jamieson - tył

Zdrowa nauka - Bobby Jamieson

19,99 zł
Brutto

Wśród ortodoksyjnych protestantów często mówi się konieczności głoszenia zdrowej nauki. Warto więc wiedzieć, co to znaczy. Świetnie przybliża ten temat Bobby Jamieson.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

100% bezpieczne płatności

Wśród ortodoksyjnych protestantów często mówi się konieczności głoszenia zdrowej nauki. Warto więc wiedzieć, co to znaczy. Jeśli masz wątpliwości czy Bobby Jamieson dobrze objaśnia ten temat, niech zachęcą Ciebie trzej recenzenci: Packer, Mohler i Dever, którzy tę książkę polecają.


Pismo Święte jest potrzebne do zdrowej nauki, zdrowa nauka jest potrzebna do prawdziwego życia, a prawdziwe życie potrzeb­ne jest do prawdziwego wzrostu kościoła. Tak twierdzi Jamieson i za każdym razem trafia idealnie w samo sedno.
J. I. Packer, członek zarządu, profesor teologii, Regent College

Przywiązuj wagę do swojej nauki. Ten imperatyw dla wielu gorliwych chrześcijan brzmi całkowicie abstrakcyjnie i zdaje się mieć niewiele wspólnego z prawdziwym życiem kościoła. Bobby Jamieson uważa inaczej, a Zdrowa nauka jest mistrzowsko prze­prowadzonym dowodem na rzecz doktryny, która jest nie tylko głęboko zakorzeniona w kościele, ale również sprawia, że kościół manifestuje zarówno łaskę, jak i chwałę Bożą.
R. Albert Mohler Jr., rektor The Southern Baptist Theological Seminary

Czy wydaje ci się, że doktryna jest pojęciem co najmniej nieprak­tycznym – w najgorszym wypadku zaś, pozbawionym miłości? Daj autorowi tej książki pięć minut, aby pomógł ci to przemyśleć. Ta książka jest dobrze napisana, celna, prowokacyjna i praktycz­na – Jamieson napisał prawdziwą perełkę.
Mark Dever, starszy pastor kościoła Capitol Hill Baptist Church, Waszyngton


Twarda okładka
Ilość stron: 132 str.

1 Przedmiot
2020-12-01
Nowy produkt

Zobacz także